اخبار روز

اجتماع گرم ستارگان دیو و ماه پیشونی با کودکان و خانواده ها  – گندم پرس

 • به گزارش گندم پرس حسین قناعت کارگردان سریال، برادران یاری تهیه‌کننگان سریال، در کنار ستایش موسوی، رابعه اسکویی، بهراد خرازی، نگین معتضدی،  الهام جدی، نیلوفر شهیدی، پارسیا شکوری، عسل قرایی، مسعود حسینی و میرطاهر مظلومی ازجمله هنرپیشه های حاضر در این اکران بودند.

  رضا اورنگ مجری-کارشناس، مراسم را با تجلیل از دختران ایران زمین آغاز کرد و سپس این اکران مردمی را به رضا ژیان و فردوس کاویانی از هنرمندان باسابقه در تولید سریال ماندگار محله بروبیا تقدیم کرد.
  اورنگ دوران جدید را دوران احیای ژانر کودک با سریال سازی توسط بخش خصوصی نام نهاد و حضور انبوه مخاطبان کودک در اکران سریالی محصول بخش خصوصی را نشان دهنده زنده بودن ژانر کودک نامید.

  حسین قناعت کارگردان سریال در این مراسم، افتخار خود را تماس خانواده هایی دانست که می‌گویند فرزندان آنها به واسطه سریال با شاهنامه آشنا شده‌اند. میرطاهر مظلومی بازیگر دو برادر دوقلو در سریال، حرفه‌ای‌گری تولید را عامل ارتقای سریال دانست و بهراد خرازی دیگر بازیگر سریال گفت: خوشحالم که سریال به دل بچه های ایران زمین نشسته و همین خستگی همه ما را رفع می‌کند. رابعه اسکویی از دختران و پسران بزرگسال و خردسالی که سریال را دنبال کرده اند به نیکی یاد نمود و ادامه تولید محصولات کودک سرگرم کننده را خواستار شد.

  اجتماع گرم ستارگان دیو و ماه پیشونی با کودکان و خانواده ها 

  مهدی یاری تهیه‌کننده سریال، رمز موفقیت کار را یکدلی تیم تولید برای سرگرم کردن کودکان ایرانی خواند و صادق یاری مجری طرح سریال از ارزش خانواده‌هایی گفت که در روز غیرتعطیل برای اکران سریالی کودک به همراه فرزندان خود به باغ کتاب آمدند. 

  پیش‌درآمد مراسم، گپ و گفت صمیمانه مخاطبان کودک با چهره های سریال و پایان‌بخش مراسم، رونمایی از قسمت تازه سریال بود.

  سریال دیو و ماه پیشونی محصول سرورسانه پارسیان از پلتفرم های مختلف در حال عرضه است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا