تمام تلاش خود را برای احیای برجام به کار می گیریم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که این کشور تمام تلاش خود را برای یافتن راهکار قابل قبول در مورد احیای برجام بکار خواهد گرفت.

«سرگئی ریابکوف» گفت: مسکو به عنوان یکی از اعضای برجام، تمام تلاش خود را برای ایجاد راه‌حل‌های مناسب به کار خواهد بست و تحقق این موضوع نیز نیازمند تلاش‌های زیادی است.

این در حالی است که نماینده ویژه روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین هم اعلام کرد: نشست کمیسیون مشترک برجام موفقیت‌آمیز بود.

«میخائیل اولیانوف» نماینده ویژه روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین، در پیامی توئیتری در خصوص هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد: نشست کمیسیون مشترک برجام موفقیت‌آمیز بود.

نماینده ویژه روسیه در نهادهای بین المللی مستقر در وین در این خصوص نوشت: نشست کمیسیون مشترک برجام موفقیت‌آمیز بود. دو گروه در سطح کارشناسی (لغو تحریم‌ها و مسائل هسته‌ای) موظف شدند اقدامات ملموسی را که باید از سوی واشنگتن و تهران برای احیای کامل برجام اتخاذ شود، شناسایی کنند. این گروه‌ها بلافاصله آغاز به کار کردند.

گفتنی است که نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور معاونان و مدیران سیاسی وزرای امور خارجه ایران، آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه، چین و «انریکه مورا» به نمایندگی از «جوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در وین آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *