اخبار روز

تهیه کننده گاندو دبیر جشنواره فجر هم شد – گندم پرس

 • به گزارش گندم پرس _به نقل از اعتماد، محمد خزاعی دوباره مجتبی امینی را به عنوان دبیر جشنواره فجر انتخاب کرد.

  متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر به این شرح است: 

  «جناب آقای مجتبی امینی

  نظر به تجربه و تعهد، جنابعالی را به سمت دبیر چهل و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به پروردگار متعال و با عنایت به افق‌های ترسیم شده در نقشه گام دوم انقلاب اسلامی و راهبردهای کلان سازمان سینمایی مبتنی بر رویکرد «قانون گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری» با سرلوحه قرار دادن سه ضرورت اجتناب ناپذیر سینمای ایران – «اخلاق، آگاهی، امید» ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش؛ و با توجه به اصل صرفه‌جویی و اجتناب از هر گونه تشریفات زائد و بهره‌گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت سینمای ایران در برگزاری رویداد فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی موفق باشید.

  انتظار می‌رود چهل و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر که با ساختاری منسجم و یکپارچه در گستره ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود با اهتمام به مقوله دیپلماسی فرهنگی، درک الزامات و ضرورت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و جلب مشارکت گسترده کشورهایی که دارای مشترکات دینی، فرهنگی و گفتمانی هستند فرصتی مضاعف برای سینمای ایران در عرصه ملی و بین‌المللی فراهم آورد.

  هماهنگی، همکاری و همراهی موسسات و معاونت‌های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائزاهمیت است.

  شایسته می‌دانم از تلاش‌های شما و ستاد جشنواره برای برگزاری موفق چهل و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تقدیر و تشکر خود را ابراز نمایم.

  محمد خزاعی

  معاون وزیر و رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری»

  امینی روز گذشته به عنوان مشاور ارشاد منصوب شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا