تورس نشد؛ بارسا به دنبال مهاجم منچستریونایتد

تورس نشد؛ بارسا به دنبال مهاجم منچستریونایتد

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا برای تقویت خط حمله خود قصد جذب بازیکن در انتقالات زمستانی را دارد. در روزهای اخیر بحث انتقال فران تورس ملی پوش اسپانیایی سیتی به بارسا مطرح بوده ولی امروز مارکا ادعا کرد که همه چیز به بن بست خورده چرا که سیتی حاضر نیست تورس را قرضی به بارسا واگذار کند.

 

 

تورس نشد؛ بارسا به دنبال مهاجم منچستریونایتد

 

 

باشگاه کاتالان به دلیل مشکلات مالی تنها می تواند به شکل قرضی ولی با بند خرید اجباری تورس را به خدمت بگیرد. سیتی تنها با ۷۰ میلیون یورو و انتقال دائمی تورس را به بارسا انتقال خواهد داد و این انتقال را فعلا باید منتفی دانست.

 

 

تورس نشد؛ بارسا به دنبال مهاجم منچستریونایتد

 

 

رسانه ها خبر از حضور متئو آله مانی مدیر بخش فوتبال بارسا در شهر منچستر داده اند و ساعتی پیش اسپورت و موندودپورتیوو ادعا کردند که او اکنون قصد دارد برای جذب آنتونی مارسیال ستاره فرانسوی منچستریونایتد وارد عمل شود.

مارسیال مدت هاست که جایگاه خود در یونایتد را از دست داده و فصل جاری نیز تنها ۳۵۷ دقیقه برای شیاطین سرخ بازی کرده است. او البته در مقطعی مصدوم نیز بود.

مارسیال سال ۲۰۱۵ با ۶۰ میلیون یورو از موناکو راهی یونایتد و تا ۲۰۲۴ نیز قرارداد دارد. زمانی از او به عنوان تیری آنری جدید فوتبال فرانسه نام برده می شد ولی حالا یک نیمکت نشین محض است. بارسا در تلاش است تا یونایتد را به انتقال قرضی مارسیال متقاعد کند و بند خرید را نیز در قرارداد او خواهد گنجاند.

باید دید این بار بارسا به مقصود خود خواهد رسید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *