جدایی ستاره آرژانتینی از PSG قطعی شد؟

جدایی ستاره آرژانتینی از PSG قطعی شد؟

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد فعلی آنخل دی ماریا با باشگاه پاری سن ژرمن در پایان ماه ژوئن سال جاری به اتمام می رسد و این ستاره ۳۳ ساله و آرژانتینی هنوز بر سر تمدید قرارداد با مدیران این باشگاه به توافق نرسیده است. این در حالیست که آنخل دی ماریا در سال های اخیر یکی از عوامل اصلی نتایج خوب پاری سن ژرمن و تبدیل شدن این تیم به یکی از قدرت های فوتبال اروپا بوده، اما به نظر این باشگاه تمایلی به حفظ این بازیکن باتجربه ندارد و احتمالا به زودی جدایی او قطعی خواهد شد.

 

جدایی ستاره آرژانتینی از PSG قطعی شد؟

 

چندی قبل نشریه لارپوبلیکا مدعی شد آنخل دی ماریا به باشگاه اینتر پیشنهاد داده شده و ممکن است فصل بعد او در لیگ ایتالیا به میدان برود. البته با توجه به سن و سال بالای این بازیکن، نراتزوری هنوز برای جذب او به صورت جدی ابراز تمایل نکرده و توافق با آنخل دی ماریا به فصل تابستان و بررسی بیشتر شرایط موکول کرده است.

 

پس با این تفاسیر احتمالا آینده آنخل دی ماریا در پایان فصل و در تابستان مشخص خواهد شد. بعید به نظر می رسد پاری سن ژرمن تمایلی به تمدید قرارداد این وینگر ۳۳ ساله داشته باشد و احتمالا دوران حضور آنخل دی ماریا در فرانسه بعد از هفت سال به اتمام خواهد رسید. این بازیکن در حال حاضر به بیماری کرونا مبتلا شده و به همین علت از میادین دور است. هدف آنخل دی ماریا حضور در ترکیب ثابت آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ بوده و به همین علت او قصد دارد راهی تیمی شود که آنجا در ترکیب ثابت قرار بگیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.