حمله عجیب سیاست‌مدار بلژیکی به ادن هازارد!

حمله عجیب سیاست‌مدار بلژیکی به ادن هازارد!

به گزارش “ورزش سه”، ادن هازارد تا سه سال قبل و در دوران حضور در چلسی یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال بوده و تیم های بزرگی را خواهان جذب خود می دید. در نهایت و در تابستان سال ۲۰۱۹ بود که مدیران رئال مادرید بعد از سال ها تلاش برای خرید ادن هازارد از چلسی به توافق دسته یافته و این ستاره بلژیکی را با سر و صدای فراوان جذب کردند.

 

حمله عجیب سیاست‌مدار بلژیکی به ادن هازارد!

 

اما ادن هازارد در همان بدو ورود به مادرید دچار افت عجیبی شد و او حتی کسری از درخشش گذشته خود را در باشگاه جدیدش تجربه نکرده است. مصدومیت های متوالی و البته اضافه وزن باعث شده ادن هازارد به بازیکنی اغلب نیمکت نشین در رئال مادرید بدل شود. حالا ژان ماری ددکر، نماینده مجلس بلژیک در مصاحبه ای عجیب به تمسخر ادن هازارد پرداخته و هموطن خود را بازیکنی پرخور و چاق خطاب کرده است.

 

ژان مادری ددکر درباره ادن هازارد با لحنی تمسخرآمیز گفت: “همه این انتقادات و گله های مطبوعاتی درباره این بازیکن یک دلیل دارد؛ ادن هازارد فقط یک مرد چاق است که به دلیل پول فراوان و این سیستم پرداخت دستمزد فربه شده است. هنوز در خاطر دارم وقتی ژرژ لیکنز این بازیکن را تعویض کرد، ادن هازارد برای خوردن یک ساندویچ همبرگر در نزدیکی استادیوم کینگ بادوین از استادیوم خارج شده و به سمت رستوران رفت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.