خرمزی: حساب ویژه‌ای روی جام حذفی کردیم

خرمزی: حساب ویژه‌ای روی جام حذفی کردیم

 

به گزارش “ورزش سه”، محمود خرمزی در نشست خبری قبل از دیدار جام حذفی آلومینیوم اراک و فجر سپاسی اظهار کرد: بازی جام حذفی شرایط خاص خود را دارد و هر مسابقه حکم یک فینال را خواهد داشت. ما تلاش خودمان را خواهیم کرد، زحمت می‌کشیم و در نهایت هر تیمی کمتر اشتباه کند و تلاش بیشتری انجام بدهد، موفق خواهد شد.

او ادامه داد: تیم فجر را به خوبی می‌شناسیم و قبلا یک بازی با آنها انجام داده‌ایم که خدا را شکر موفق به کسب پیروزی شدیم. فردا هم با تلاش و همت بچه‌ها و کادر فنی می‌خواهیم یک بازی خوب انجام بدهیم تا به برتری برسیم و صعود کنیم.

 

مربی تیم آلومینیوم در خصوص محرومیت حسین پورحمیدی از دیدار با فجر سپاسی و شرایط دروازه‌بانان این تیم عنوان کرد: ما چهار دروازه‌بان خیلی خوب داریم که اگر کیفیت مطلوبی نداشتند، الان در تیم آلومینیوم بازی نمی‌کردند. هر چهار دروازه‌بان خودمان را به یک چشم نگاه می‌کنیم و نفرات خوبی هستند. امیدواریم هر گلری فردا درون دروازه باشد، نمایش قابل قبولی ارائه کند.

 

خرمزی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انگیزه بازیکنان آلومینیوم با توجه به غیبت چند بازیکن اصلی فجر سپاسی کم نخواهد شد، ابراز کرد: اتفاقا این صحبت را آقای خطیبی با بازیکنان مطرح کردند. بازیکنانی که در لیگ برتر هستند، تقریبا در یک سطح کار می‌کنند و نمی‌شود گفت اگر ۵-۴ بازیکن از یک تیم نیست، آنها ضعیف هستند. اتفاقا جوانان یک تیم با انگیزه‌تر و شاداب‌تر کار می‌کنند؛ به ویژه اینکه بخاطر حضور آلومینیوم در بالای جدول لیگ، همه تیم‌ها مقابل ما با انگیزه خاص قرار می‌گیرند.

 

او تاکید کرد: ما تیم آلومینیوم هستیم و تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا این روند را ادامه بدهیم، دل مردم اراک را شاد کنیم و موجب خوشحالی آنها شویم و همچنین شور و شوقی که در این هفته‌ها در اراک به وجود آمده را دوباره شاهد باشیم؛ این اتفاق هم در صورتی می‌اُفتد که بازیکنان ما هیچ تیمی را دست کم نگیرند و همه تیم‌ها را در یک سطح نگاه کنند. اتفاقا به نظرم دیدار با فجر یکی از سخت‌ترین مسابقات ما خواهد بود و باید بازیکنان ما با تمام وجود روی این دیدار حساب کنند تا راهی مرحله بعد شویم.

 

مربی تیم فوتبال آلومینیوم یادآور شد: بزرگترین غایب ما در بازی فردا آقای خطیبی، سرمربی آلومینیوم هستند که ان‌شاالله ما اعضای کادر فنی بتوانیم جواب اعتمادشان را بدهیم و از بالا راهنمایی‌های ایشان را بگیریم و به بازیکنان منتقل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.