خطیبی: عملکرد آلومینیوم تحسین برانگیز است

خطیبی: عملکرد آلومینیوم تحسین برانگیز است

به گزارش ورزش سه، آلومینیوم اراک امروز موفق شد فجرسپاسی را با یک گل در اراک شکست دهد. اراکی ها در این بازی هم دروازه خود را بسته نگه داشتند تا با ۸ کلین شیت در ۹ بازی و ۱۹ امتیاز به همراه گل گهر و سپاهان، صدر را به صورت مشترک در اختیار داشته باشند. صحبت های رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم در نشست خبری پس از این بازی را بخوانید:

 

بازی را خوب شروع کردیم ولی…
این برد را به بازیکنان، مجموعه باشگاه و هواداران آلومینیوم تبریک می گویم. گفته بودم که هر دو تیم فجر و آلومینیوم بازی سختی خواهند داشت. ده دقیقه اول بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم ولی بعد از آن تیم فجر تا آخر نیمه اول واقعا خوب بازی کرد و حتی با اینکه موقعیت نداشت ولی ما را تحت فشار گذاشت.

 

تغییر سیستم جواب داد و گل زدیم
در بین دو نیمه، یک سیستمی را تعیین کردیم که موقعیت ندهیم و به گل برسیم. با این تغییر و نفراتی که به زمین فرستادیم، در نیمه دوم یک بازی خوب انجام دادیم. سه توپ به تیر زدیم و چند موقعیت دیگر هم داشتیم. خوشحالم که این تغییر سیستم جواب داد و با سه امتیاز همراه شد. اگر بدشانسی نمی آوردیم می توانستیم با تعداد گل های بیشتری بازی را می بردیم. به هر حال از بازیکنان تشکر می کنم که با تمام وجود بازی کردند.

 

خطیبی: عملکرد آلومینیوم تحسین برانگیز است

 

عملکرد آلومینیوم تحسین برانگیز است
باعث خوشحالی من است که تیمم گل نمی خورد و به حریفان سخت موقعیت می دهد. فکر می کنم که این عملکرد آلومینیوم تحسین برانگیز است. تیم فجرسپاسی با هدایت آقای کلانتری خیلی جنگنده، جاندار و دونده است. به آنها تبریک می گوییم که در اولین سال حضورشان این گونه خوب بازی می کنند. جای خوشحالی است که تیم بزرگ فجر چنین تیمی را بعد از مدت ها در لیگ برتر دارد. به آقای کلانتری هم یک خسته نباشید می گویم که چنین تیمی ساخته است.

 

از مربیگری در چنین تیمی خوشحالم
خطیبی در واکنش به تحسین خبرنگاران حاضر در نشست خبری و این که چرا بسیاری از تیم ها از ارائه بازی های زیبایی که آلومینیوم انجام می دهد، عاجز هستند گفت: شما لطف دارید… برد، باخت، مساوی زیاد مهم نیست و برای من اولویت لذت تماشاگران از فوتبال است و خدا را شکر که این اتفاق هم رخ داد. خدا همه بندگانش را دوست دارد و همه مربیان قابل احترام هستند. خدا به ما لطف کرد که این تیم را جمع کردیم و بچه های خوب و باشخصیتی داریم که از نظر فنی هم خیلی خوب هستند. همه تیم ها و مربیان خوب هستند ولی ما بیشتر تلاش می کنیم و بچه ها با صمیمیت بالا تیمی را درست کرده اند که از مربیگری اش خوشحالم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.