رئال مادرید با تمام قوا به بارسلونا رسید (عکس)

رئال مادرید با تمام قوا به بارسلونا رسید (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید چهارشنبه شب و در عربستان در مرحله نیمه نهایی رقابت های سوپرکاپ به مصاف بارسلونا خواهد رفت و کارلو آنچلوتی و تیمش فرصت دارند اولین جام خود در سال ۲۰۲۲ را این هفته کسب کنند. اما امروز لیست اعزامی بازیکنان رئال مادرید به عربستان برای برگزاری سوپرکاپ اعلام شد و به نظر می رسد کارلتو می تواند از تمامی بازیکنان اصلی خود در این تورنمنت استفاده کند.

 

لوکا یوویچ و دنی کارواخال نیز از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و رئال مادرید را در این سفر همراهی خواهند کرد. در واقع تنها نام گرت بیل و ماریانو دیاز به دلیل آسیب دیدگی از لیست رئال مادرید خط خورده که البته در شرایط عادی کارلو آنچلوتی فرصتی به این دو بازیکن برای قرار گرفتن در ترکیب نمی دهد.

 

بدین ترتیب رئال مادرید بعد از طی بحران مصدومیت و شیوع ویروس کرونا، با ترکیب کامل خود برای اولین ال کلاسیکوی سال ۲۰۲۲ برابر بارسلونا عازم سفر به قاره آسیا خواهد شد. اما در سوی مقابل اردوی بلوگرانا مملو از بازیکنان آسیب دیده و مبتلا به بیماری کروناست و ژاوی بر خلاف کارلو آنچلوتی کار بسیار دشواری برای چینش ترکیب ابتدایی خود برای این دیدار حساس خواهد داشت.

 

رئال مادرید با تمام قوا به بارسلونا رسید (عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.