سیاوش یزدانی: هرگز کنعانی زادگان را نمی بخشم

سیاوش یزدانی: هرگز کنعانی زادگان را نمی بخشم

به گزارش “ورزش سه”، سیاوش یزدانی به یکی از سوژه های خبری چند وقت گذشته فوتبال ایران تبدیل شده است. از ماجرای سربازی این بازیکن گرفته تا باز شدن پای او به پرونده لو رفتن فایل صوتی حسین کنعانی زادگان. عدم استفاده دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی از این بازیکن در دیدار برابر امارات از ابتدا و در ادامه حرکت عجیب این بازیکن مقابل هوادار و اخراج او از زمین مسابقه، همگی دست به دست هم داد تا این بازیکن حسابی به سوژه فضای مجازی تبدیل شود.

 

عدم استفاده اسکوچیچ از یزدانی در ترکیب اصلی تیم ملی حتی باعث واکنش فرهاد مجیدی نیز شد و سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با هوادار حسابی به انتقاد از سرمربی تیم ملی پرداخت هر چند که مجیدی روز گذشته و در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با پیکان، با یک عقب نشینی دست دوستی را به سوی اسکوچیچ دراز کرد.

 

اما این مسائل باعث نشد تا سیاوش یزدانی در پایان بازی با پیکان به این اتفاقات واکنش نشان ندهد. یزدانی در پایان این بازی و درباره دیدار با پیکان گفت: جام حذفی بازی سختی است، پیکان هم تیم خوبی است. ما نیز می دانستیم بازی خستی داریم. خدا را شکر می کنم که توانستیم بازی را ببریم. جام حذفی نیز همین است، توانستیم بازی را به سختی ببریم. امیدوارم بتوانیم به مراحل بعدی نیز راه پیدا کنیم.

 

 

سیاوش یزدانی: هرگز کنعانی زادگان را نمی بخشم

 

 

 

مدافع استقلال درباره داوری دیدار امروز و اینکه علیرضا رضایی بیرون از محوطه جریمه با دست توپ را زد، پاسخ داد: من چیز خاصی ندیدم. داوری خوب بود. نه اتفاق خاصی برای ما رخ داد نه حریف. واقعا ندیدم که بخواهم نظر بدهم

 

یزدانی درباره مصاحبه فرهاد مجیدی علیه اسکوچیچ در دفاع از او و عدم حضور وی در ترکیب ثابت تیم ملی برابر امارات گفت: من ابتدا از آقای مجیدی تشکر می کنم، نسبت به من لطف داشتند. خودتان نیز متوجه شدید که ایشان کمی تند شدند شاید بخاطر شرایط بعد از بازی بود و عصبی شدند. من در بازی با هوادار عملکرد خوبی داشتم ولی اخراج شدم که این اتفاقات پیش می آید. آقا فرهاد دلش پر بود و آن مصاحبه را انجام داد.

 

وی درباره علت عدم بازی برابر امارات نیز صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: من ۱۰ بار هم مصاحبه کرده ام. من دشمن فراوان دارم و تک تک حرف های من را برای مربیان تیم ملی و یا افراد دیگر می فرستند و می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. من همیشه در مصاحبه هایم احترام گذاشته ام و گفته ام نظر سرمربی مهم است. یا می خواهد من را بازی بدهد یا بازی ندهد و این نظر سرمربی است و همیشه احترام گذاشته ام. ولی در مصاحبه قبلی که کردم، یک سری از آب گل آلود ماهی گرفته اند.

 

او با تأیید اینکه از مصاحبه اش سوء برداشت شده است گفت: این دفعه که من در اردو بودم، حتی سرپرست تیم ملی به من گفت چرا همچین مصاحبه ای کردی؟ او چیزی به من گفت که من اصلا آن حرف را نزده بودم. دشمن زیاد است و شاید حرف من را جور دیگری به گوش ایشان رسانه اند. من همیشه گفته ام سلیقه مربی است و دوست دارند من را بازی بدهند و دوست ندارند بازی ندهند. من تمام تلاشم را می کنم و امیدوارم در آینده به من بازی برسد.

 

 

سیاوش یزدانی: هرگز کنعانی زادگان را نمی بخشم

 

 

 

یزدانی درخصوص حواشی پیش آمده برای حسین کنعانی زادگان و انتشار فایل صوتی در فضای مجازی نیز گفت: یکی دیگر… اصلا من نمی خواهم راجع به ایشان حرف بزنم، چون اصلا دوست ندارم خودم را با ایشان مقایسه کنم. همه چیز عیان است ولی ایشان کار ناجوانمردانه ای کرد و به خودش هم گفتم و همه هم این را می دانند. چه بگویم، کس دیگری کارهایش را کرد و انداختند گردن من.

 

او با گلایه شدید از کنعانی زادگان گفت: بله واقعا کار ناجوانمردانه ای کردند. من هیچ وقت او (کنعانی زادگان) را نمی بخشم. بعضی ها می گویند واگذارش کن (به خدا) ولی من هیچ وقت او را نمی بخشم و علنا هم به خودش گفتم. ایشان هیچ وقت رفیق من نبود و نخواهد بود. چون خودش و دوستانش این کار زشت و ناجوانمردانه را انجام دادند و انداختند گردن من. دیدند شرایط خودشان اینگونه شده، اسم من را وسط انداختند. به هر حال می دانید هواداران پرسپولیس با من خصومت دارند ولی من همیشه به آنها احترام گذاشته اند.

 

یزدانی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: بعضی ها پشت سر من حرف زدند و قضاوت ناجوانمردانه کردند. اشکالی ندارد، هواداران (پرسپولیس) را می بخشم هر چه که راجع به من گفته اند ولی ایشان (کنعانی زادگان) را هرگز نمی بخشم.

وی درباره اینکه با کنعانی زادگان صحبت می کند یا ارتباطی با او دارد: من با ایشان ارتباطی ندارم. نمی توانم او را ببخشم. کار بسیار زشتی کرد. او با آبروی من بازی کرد. بچه ها می گفتند فحش که همه می خورند و فوتبال همین است. من از هواداران پرسپولیس فحش بخوریم اشکالی ندارد ولی این فحش با آن فحش فرق می کرد. این مسئله توهین به شرف و آبروی من بود. این اتفاقات ناجوانمردانه بود.

 

 

 

سیاوش یزدانی: هرگز کنعانی زادگان را نمی بخشم

 

 

یزدانی همچنین ادامه داد: حالا من ۳، ۴ سال پیش یک بی احترامی به هواداران پرسپولیس کردم و ۱۰ بار نیز عذرخواهی کردم ولی هنوز هم ادامه دار است. ایشان را بخاطر کاری که کرد به خدا واگذار می کنم. با کسی تعارفی ندارم و سعی کرده ام همیشه حرفم را رک و پوست کنده بزنم و هیچ وقت او را نمی بخشم. 

 

مدافع استقلال درباره مشکلات سربازی اش نیز گفت: راجع به سیاوش یزدانی خیلی حرف می زنند. صبح می بینم یک خبر جدید راجع به من زده اند. اصلا به این حواشی گوش ندهید. همانطور که گفتم، در این فوتبال آدم دوست و دشمنش را نمی شناسد. هر روز راجع به من حرف جدید می زنند و من سعی می کنم توجه نکنم. فکر کنم اینقدر عملکردم خوب بوده که به این حواشی توجه نکنم و شما نیز توجه نکنید.

 

او با تأیید اینکه هواداران استقلال نگرانی بابت موضوع سربازی او نداشته باشند، گفت: حتی سن من را نیز جابجا کرده بودند و نوشته بودند من متولد ۶۹ هستم. من دیگر با کارت ملی در خیابان راه می روم. هر کسی می آید، کارت ملی را به او نشان می دهم.

 

یزدانی درخصوص اینکه نمی ترسد موضع او درباره یکی از مدافعین ثابت تیم ملی ممکن است آینده او را در آستانه جام جهانی به خطر بیندازد، گفت: چرا نباید آدم رک و راست حرفش را بزند؟ ایشان راجع به من حرف زده و حتی خودشان هم قبول دارد. او می گوید دوستان من گفته اند تو این کار را کرده ای ولی خودشان می رود و جاهای دیگر گفته اند… اشکالی ندارد، آدم با کسی مشکل دارد چرا مستقیم به او نگوید؟ چرا پشت هم حرف بزنید؟ من با ایشان مشکل دارم و شاید ایشان نیز با من مشکل داشته باشد. ولی ناجوانمردی کرد. شاید هم تیمی باشیم و ایرادی ندارد و شاید در اردوی تیم ملی با همدیگر حرف هم نزنیم ولی می گویم که کار او ناجوانمردانه بود. از دست او ناراحتم و هرگز هم او را نمی بخشم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.