اخبار روز

شیرعلی‌مردان‌ خان سریال می‌شود – گندم پرس

 • به گزارش گندم پرس _به نقل از ایرنا، شیرعلیمردان خان بختیاری در دوران قیام خود مبارزاتی علیه استبداد رضاخانی و استبداد انگلیس داشت و مادر وی نیز سردار بی‌بی مریم بختیاری از زنان تحصیلکرده دوران خود بود که مبارزات وی با انگلیس در تاریخ ثبت و ضبط شده است.

  حسن عابدینی روز یکشنبه در آیین معارفه مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری افزود: هویت‌محوری و عدالت‌گستری از رویکردهای جدید در صدا و سیما است و این استان در هر ۲ موضوع به‌صورت برجسته می‌تواند ایفای نقش کند.

  وی ادامه داد: این استان علاوه‌بر تنوع قومیت‌ها و طبیعت بکر و ویژگی‌های فرهنگی و جغرافیایی خاص، دارای نیروهای خلاق، اندیشمند، حرفه‌ای و کاربلد است از همین رو به مدیرکل جدید توصیه می‌شود صدا و سیمای این استان به محلی برای ورود همه اقشار به ویژه نخبگان و فرهیختگان تبدیل شود.

  معاون امور استان‌های صدا و سیما تصریح کرد: مقرر شده تا روزانه ۱۰ ساعت از برنامه‌های استان‌ها به صورت ملی پخش شود که چنین فرصتی در اختیار چهارمحال و بختیاری نیز قرار داده شود و آنچه در استان صورت می‌گیرد را برای داخل و خارج کشور تصویرسازی کنیم.

  عابدینی ادامه داد: این استان کارگاه بزرگ سازندگی است و بنا بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باید این خدمات و دستاوردها رسانه‌ای شود.

  وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر جنگ ابزار به جنگ افکار در حال تبدیل شدن است و رسانه‌ها مهمترین وسیله هستند، اظهار داشت: همه قدرت‌های دنیا به سمت استفاده از رسانه‌ها برای پیشبرد دیپلماسی خود سوق پیدا کرده‌اند.

  عابدینی افزود: امروز دشمن از تحریم و تهدید نظامی به تحریف رویدادها روی آورده است و علاج این هجمه‌ها، تبیین است و باید تلاش کنیم واقعیت‌ها به افکار عمومی برسد.

  معاون امور استانهای صدا و سیما ادامه داد: در حوزه رسانه، معمار کبیر انقلاب اسلامی رسانه ملی را به مانند دانشگاه تلقی کردند که زمینه‌ساز ارتقای اندیشه‌های اسلام باشد و پس از آن نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم رییس صدا و سیما یک وظیفه دیگر را بر موضوع دانشگاه بودن صدا و سیما اضافه کردند و آن آوردگاه برای مقابله با امواج فتنه‌های دشمن است و قرارگاهی برای نشر امید و نشاط در میان مردم و آسایشگاهی برای نشان دادن زیبایی‌ها و جلوه های بصری کشور است که عمل به این رسالت‌ها هم به حکم شرعی و هم قانونی است.

  معاون امور استانهای صدا و سیما در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا صدا و سیمای این استان را به تراز یکی از بهترین صداوسیماهای استانی تبدیل کنیم و همزمان با اصفهان اچ. دی (HD) خواهد شد.

  به گزارش ایرنا، در این آیین سید محسن حسینی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری معرفی و از خدمات یوسف افشارنیا مدیرکل سابق تجلیل شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا