اخبار روز

معرفی مشهورترین هنرمندان قرن نوزدهم – گندم پرس

 • کشور فرانسه در اواخر قرن نوزدهم یکی از مهیج ترین و پویاترین دوران هنری خود را گذراند و به نوعی مرکز هنری جهان به شمار می آمد که از نظر سبک های هنری جدید برای سایر نقاط جهان الهام بخش بود.

  بسیاری از هنرمندان قرن نوزدهم از زمره هنرمندان مشهور و سنت شکن در تاریخ هنر جاودانه شدند که می توان از پیکاسو، ون گوگ و مونه نام برد که امروزه آثار این هنرمندان در جهان شناخته شده اند.

  تهیه آثار هنرمندان مشهور سبک مدرن

  تابلوهای نقاشی مدرن از آثار هنرمندان مشهور سبک های مدرنیسم و پست مدرنیسم امروزه در موزه های معروف دنیا به نمایش عموم گذاشته می شوند. شاید بسیاری از مردم علاقه داشته باشند تابلو دکوراتیو از آثار این هنرمندان از جمله تابلو مدرن، تابلو مینیمال، تابلو رئال و سایر سبک های هنری را در محیط زندگی یا محیط کار خود به نمایش بگذارند. سایت فورنیمو این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید برای خرید تابلو دکوراتیو به این سایت مراجعه کرده و بتوانید تابلو نقاشی مدرن یا تابلو مینیمال مدنظر خود را انتخاب و با کیفیت و قیمت بسیار مناسب و رقابتی تهیه نمایید.

  معرفی مشهورترین هنرمندان مدرن

  پابلو پیکاسو

  معرفی مشهورترین هنرمندان قرن نوزدهم

  پابلو پیکاسو هنرمند اسپنانیایی است که در سال ۱۸۸۱ متولد شد و بیشتر عمر هنری خود را در فرانسه گذراند. پیکاسو به واسطه سبک هنری متفاوت، تابلوهای اغواکننده و انتزاعی، مجسمه ها و سرامیک های خلاقانه و طراحی های هیجان انگیزش به شهرت رسید. پیکاسو را می توان یکی از هنرمندان ابداع کننده سبک هنری کوبیسم نامید. آثار هنری پیکاسو الهام بخش بود و بر آثار هنری سایر هنرمندان دوران خود و دوران پس از خود تاثیر گذار بود. از معروف ترین نقاشی های پابلو پیکاسو می توان به آثار Les Demoiselles d’Avignon و Guernica اشاره کرد.پیکاسو در اوایل قرن بیستم به ابداع سبک های رادیکال همت گمارد و تکنیک ها و نظریه های هنری جدید را مورد آزمایش قرار داد. او را می توان به عنوان یکی از رهبران چالش برانگیز در زمینه جنبش های هنری دوران خود نام برد. وی پس از گذران دوره هنری پر فراز و نشیب خود و کسب موفقیت های هنری و تجاری در سال ۱۹۷۳ درگذشت ولی آثار و سبک های هنری جاودانه ای از خود باقی گذاشت.

  ونسان ون گوگ

  معرفی مشهورترین هنرمندان قرن نوزدهم

  ونسان ون گوگ در سال ۱۸۵۳ به دنیا آمد و یک هنرمند امپرسیونیست هلندی شناخته می شود. این هنرمند در دوران زندگی خود به موفقیت هنری یا تجاری نرسید و با بیماری روانی دست و پنجه نرم می کرد. آثار هنری ون گوگ با رنگ های جسورانه، قلم موی قدرتمند و آثار هنری عمیق از طبیعت شناخته می شود. این هنرمند در طول حیات خود بیش از ۲۱۰۰ اثر خلق کرد که بیش از ۸۶۰ اثر آن را در دو سال آخر عمر خود خلق کرد. این هنرمند در سال ۱۸۹۰ به زندگی خود پایان داد  و دقیقا پس از خودکشی وی بود که آثار هنری اش مورد توجه هنردوستان و منتقدان آثار هنری قرار گرفت. این هنرمند در دووران حیات مورد توجه قرار نگرفت ولی آثار هنری وی اکنون به عنوان مهم ترین نقاشی های تاریخ شناخته می شود.

  اسکار کلود مونه

  معرفی مشهورترین هنرمندان قرن نوزدهم

  کلود مونه در سال ۱۸۴۰ متولد شد و موسس سبک امپرسیونیست در فرانسه شناخته می شود. فلسفه هنری مونه شامل برداشت های او از طبیعت و خصوصا نور خورشید بود . مونه از سال ۱۸۸۳ ملکی را خریداری کرد و از حوضچه های سوسن محلی خود برداشت ها و آثار هنری متعددی را پدید آورد که بعدها جزو معروف ترین آثار هنری مونه شناخته شد. او بر روی خلق نقاشی های منظره بزرگ نیز فعالیت کرد و در سال ۱۹۲۶ درگذشت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا